چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

تمام ملزومات مورد نظرتان را در یک بسته سبک وزن بدست آورید. امروز بپیوندید!

همه اطلاعات در وبلاگ

همه اطلاعاتی که شما بخوایید در وبلاگ ما وجود دارد

آموزش های ویدئویی

سعی کردیم برایتان ویدیو های آموزنده بگداریم

پشتیبانی مشتری

24 ساعته ما باشماییممممم❤️❤️❤️

سوالات متداول

در حال حاضر لیست سوالات متداول که ما امیدواریم کمک خواهیم کرد
شما به بعضی از موارد رایج پاسخ می دهید.

دکترکلیک چیست

دکتر کلیک پلتفرم جامع خدماتی با بهره گیری از نیروهای جوان و خلاق در جهت هوشمند سازی و آسایش و رفاه شما مردم عزیزمان می کوشد تا شما با یک کلیک به همه کارهاتون برسید درضمن بزرگترین فکر ما اشتغال زایی جوانان شماست. دکتر کلیک پلتفرم جامع خدماتی که مکانی برای یافتن متخصصان است. دکتر کلیک به عنوان اولین مرجع کامل برای دریافت خدمات خانه و ساختمان،تعمیرات، نظافت، نظافت منزل، قالیشویی و خشکشویی، تعمیرات لوله کشی یا تعویض روغن ماشین، کارواش ،پزشکی و درمان،خودرو،باربری،خدمات دانش جویی و دانش آموزی،کودکان،سالمندان،مشاوره و روانشناسی،الکترونیک،خدمات قابل ارایه درب منزل اعم از تعمیرات، خدمات فنی، بازسازی، نظافت، جابجایی ،طراحی،گرافیکی و… دسترسی به متخصصان و تعمیرکاران فعالیت می‌کند.و ایـن امکان را به کاربران خود می‌دهد که خدمات مورد نیازشان اعم ازو غیره را از طریق وبسایت و اپلیکیشن سفارش دهند. نیروهای متخصص دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد هستند و دکتر کلیک نیز بر عملکرد ایشان نظارت دارد

چطور باید ثبت نام کرد؟

به صفحه اصلی سایت خدمت دکترکلیک مراجعه کنید و  اپلیکیشن را نصب کنید گزینه ثبت نام را بزنید. با تکمیل اطلاعات مورد نیاز، عضو شوید. کد تایید جهت تکمیل ثبت نام به شماره موبایل وارد شده ارسال می‌گردد.

ثبت سفارش چگونه انجام می‌شود؟

ابتدا نوع سرویس مورد نیاز خود را انتخاب کرده و مراحل درخواست سفارش را با موقعیت مکانی خود ثبت کنید و بعد منتظر باشید چندین متخصص به شما قیمت می دهند و شما با بازدید  از پروفایل هایشان و قیمت مناسب شما در آخر انتخاب می کنید که کدام متخصص کار شما را انجام دهند پس از گذشت زمانی کوتاه متخصصان به شما اعلام آمادگی می‌کنند. سپس با توجه به امتیاز متخصصان و قیمت پیشنهادی‌شان، یکی را انتخاب کنید. متخصص در محلی که شما تعیین کردید، حاضر می‌شود و کار را انجام می‌دهد. پس از اتمام خدمت، می‌توانید میزان رضایت خود را از کیفیت انجام‌شدن خدمت ثبت کنید. در ضمن در طول سرویس از ابتدا تا انتها ما با شماییم.

دکترکلیک در کدام شهرها فعالیت دارد؟

دکتر کلیک در حال حاضر در تهران فعال است ودر آینده  نه چندان دور کل کشور را پوشش می دهد
جهت اخذ نمایندگی دکترکلیک با ما تماس بگیرید

چگونه با متخصصانی که برای انجام‌دادن کار اعلام آمادگی کرده‌اند و همچنین با متخصصی که انتخاب کرده‌ام تماس برقرار کنم؟

برای ارتباط با متخصصان، روی جزئیات سفارش خود در قسمت سفارش‌ها، در اپلیکیشن کلیک کرده و با لمس آیکون تماس،با متخصص تماس حاصل کنید.

تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز به عهده مشتری است یا متخصص؟

متخصص دکترکلیک موظف به تأمین قطعات نیست، مگر اینکه شما بخواهید. در این صورت فاکتور تمامی قطعات و لوازم تهیه شده توسط متخصص، پس از اتمام خدمت به شما ارائه خواهد شد.

هزینه ی ایاب و ذهاب چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه مربوط به ایاب و ذهاب طبق عرف هر کاری به صورت توافقی بین مشتری و متخصص مورد نظر تعیین خواهد شد. معمولا در صورت بازدید حضوری و عدم توافق با متخصص ، هزینه ی ایاب ذهاب و کارشناسی حساب میگردد.

دکترکلیک چه مزیتی دارد

زمان کمتر ، هزینه مناسب ، فضای سالم کاری ، اطمینان
به واسطه مشتریان می توانند بنا به نیاز و سلیقه خود افراد باسابقه های گوناگون تجربه ها و مدارک تحصیلی متفاوت و همچنین اجرت های پیشنهادی مختلف را انتخاب کند .
مشتریان می توانند به راحتی بر اساس مکان و زمانی که نیاز به خدمات دارند اقدام به سفارش خدمت مورد نظر نمایند .

در صورت عدم رضایت از انجام کار و یا اختلاف نظر با نیروی متخصص، چه کار باید انجام داد؟

در صورتی که از انجام کار رضایت ندارید و یا با متخصص دچار مشکل شده اید، کافیست در اپلیکیشن یا سایت ، به سفارش مورد نظر مراجعه کرده و ثبت شکایت کنید. تیم پشتیبانی خدمت از ما در خدمت شما هستند تا در اسرع وقت به شکایات شما رسیدگی کنند.

اگر متخصص در زمان مقرر در محل انجام کار حاضر نشد، چه کار باید کرد؟

نیرو های متخصص این آموزش را دیده اند که حتما در زمان مقرر در محل انجام کار حضور داشته باشند اما اگر به هر دلیل این اتفاق افتاد و تا 15 دقیقه بعد از زمان مقرر نیرو در محل حاضر نشد و پاسخگوی تماس شما هم نبود، میتوانید با ارسال یک پیامک نیرو را از لغو سفارش مطلع کنید و مجدد در خدمت از ما ثبت سفارش کنید تا نیروهای دیگری برای انجام کار شما اعلام آمادگی کنند.

چگونه متخصص خود را تغییر دهم؟

اگر انتخاب متخصص را برای یکی از متخصصینی که به سفارش شما پیشنهاد دادند فعال کردید، امکان تغییر متخصص وجود ندارد. کافیست علت انجام نشدن سفارش جاری را انتخاب کنید، سپس برای دریافت پیشنهاد از سوی متخصصین دیگر، ثبت سفارش مجدد انجام دهید.

چگونه در صورت لزوم، می‌توانم سفارش‌هایم را لغو کنم؟

در صورت تمایل به لغو سفارش خود، می‌توانید در بخش سفارش‌های من، قسمت جزئیات سفارش ، اقدام به لغو سفارش کنید.

چطور متوجه شوم هزینه انجام خدمت درخواستی من چقدر است؟

بعد از ثبت هر سفارش، حداکثر 5 متخصص به شما پیشنهاد انجام کار میدهند و هزینه خدمت درخواستی تان را به شما اعلام میکنند. توجه داشته باشید خدمت از ما در هزینه اعلام شده ذی نفع نمی باشد و پس از انجام کار شما مبلغ را به خود نیروی متخصص پرداخت میکنید.

چگونه میتوانیم به متخصص امتیاز دهیم؟

پس پایان کار شما میتوانید نکات و نظر خود را بنویسید و به متخصص ستاره بدید تا مشتریان بعدی به راحتی متخصص دل خواه خود را پیدا کنند

چطور میتوانم از بین متخصصینی که به سفارش من پیشنهاد داده اند، بهترین گزینه را انتخاب کنم؟

هر متخصصی که به سفارش شما پیشنهاد میدهد، یک پروفایل دارد که شامل امتیاز، تعداد کار انجام شده در اپلیکیشن دکترکلیک، نظرات مشتریان قبلی، نمادها و …است. شما با مقایسه پروفایل افراد پیشنهاد دهنده، میتوانید بهترین متخصص را جهت انجام کارتان انتخاب کنید.

10. مستندات سازنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله.

آخرین مقالات

وبلاگ ما را برای مقالات بصری، بازتاب های شخصی و ایده هایی که الهام بخش اقدامات مربوط به موضوعات مورد علاقه شما هستند را بررسی کنید.
خودپنداره و اقدامات، کلیدی برای یک ذهن خوشحال و متعادل است

تهیه شده است انکار نکنید تا هرچه سریعتر باشد. با این حال، او فراتر از یک روز یا هر روز آرزو ندارد. با کمال تعقیب کردن نوجوانان یک.

ادامه مطلب
دیدگاه های نفس گیر و دیدگاه های منحصر به فرد را تجربه کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ادامه مطلب
شیوه های برنامه نویسی و برنامه نویسی عالی نشانگرها هستند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

ادامه مطلب

دکترکلیک تمام کننده همه کارهاست